Kontakt

mgr inż. Barbara Jezierska
Kierownik Działu

T: 12 617 31 91
E: jezierska@agh.edu.pl

mgr inż. Anna Hwedyk
Reklama, System Identyfikacji Wizualnej AGH, materiały graficzne, organizacja imprez ogólnouczelnianych

T: 12 617 45 71
E: hwedyk@agh.edu.pl

mgr inż. Maciej Tomczyk

Obsługa i redakcja strony internetowej AGH  

T: 12 617 48 97
E: mtomczyk@agh.edu.pl

mgr Weronika Szewczyk
Redakcja strony internetowej, wydawnictwa informacyjne o AGH, AGH Junior

 

 

mgr Katarzyna Wrzoszczyk
Redakcja strony internetowej

T: 12 617 49 38
E: szewczyk@agh.edu.pl

 

 

 

T: 12 617 35 41
E: katwrz@agh.edu.pl

 

mgr inż. Aleksandra Obrał-Hudzik
Kampanie promocyjne, Klub Absolwenta AGH, organizacja imprez ogólnouczelnianych

Urlop (do stycznia 2018 r.)

 

W zastępstwie: inż. Magdalena Cul

 

T: 12 617 39 47
E: obral@agh.edu.pl

 

 

 

T: 12 617 39 47
E: cul@agh.edu.pl

mgr inż. Paweł Oleksik
Dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych, gadżety AGH, organizacja imprez ogólnouczelnianych, obsługa informatyczna sali konferencyjnej rektoratu

 

 

mgr Magdalena Szklanowska

Sklep Internetowy AGH

T: 12 617 48 58
E: poleksik@agh.edu.pl

 

 

 

 

 

T: 12 617 49 76

E: mszklan@agh.edu.pl

 

Redakcja Biuletynu AGH

mgr inż. Zbigniew Sulima

bud. A-0, wysoki parter, pok. 16
T: 12 617 34 49
E: biuletyn@agh.edu.pl

mgr Ilona Trębacz

T: 12 617 49 17   
E: itre@agh.edu.pl