Kontakt

mgr inż. Barbara Jezierska
Kierownik Działu

T: 12 617 31 91
E: jezierska@agh.edu.pl

mgr inż. Anna Hwedyk
Reklama, System Identyfikacji Wizualnej AGH, materiały graficzne, organizacja imprez ogólnouczelnianych

T: 12 617 45 71
E: hwedyk@agh.edu.pl

mgr Sylwia Nessler
Redakcja strony internetowej dla kandydatów

T: 12 617 46 91

E: snessler@agh.edu.pl

mgr inż. Paweł Oleksik
Dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych, gadżety AGH, organizacja imprez ogólnouczelnianych, obsługa informatyczna sali konferencyjnej rektoratu

T: 12 617 48 58
E: poleksik@agh.edu.pl

 

 

mgr inż. Zbigniew Sulima

Redakcja Biuletynu AGH

bud. A-0, wysoki parter, pok. 16
T: 12 617 34 49
E: biuletyn@agh.edu.pl

inż. Aleksandra Szeliga
Kampanie promocyjne, Klub Absolwenta AGH, organizacja imprez ogólnouczelnianych

T: 12 617 39 47
E: aszeliga@agh.edu.pl

mgr Weronika Szewczyk
Redakcja strony internetowej, wydawnictwa informacyjne o AGH, AGH Junior

T: 12 617 49 38
E: szewczyk@agh.edu.pl

mgr Magdalena Szklanowska

Sklep Internetowy AGH

T: 12 617 49 76

E: mszklan@agh.edu.pl

mgr inż. Maciej Tomczyk

Obsługa i redakcja strony internetowej AGH, strony internetowej 100-lecia AGH, strony internetowej dla kandydatów, materiały graficzne 

T: 12 617 48 97
E: mtomczyk@agh.edu.pl

mgr Katarzyna Wrzoszczyk
Redakcja strony internetowej, Akademia AGH Junior

T: 12 617 35 41
E: katwrz@agh.edu.pl