Kontakt

Dyrektor Centrum Komunikacji i Marketingu
mgr inż. Barbara Jezierska

T: 12 617 31 91
E: jezierska@agh.edu.pl

Relacje z mediami i media społecznościowe

Kontakt ogólny

Rzecznik Prasowy
Koordynator sekcji prasowej i mediów społecznościowych
mgr Anna Żmuda-Muszyńska

T: 12 617 25 45
T: 605 109 858
E: azmuda@agh.edu.pl
E: rzecznik@agh.edu.pl

Współpraca z mediami
mgr Natalia Bujak

T: 12 617 49 22
T: 885 983 082
E: natalia.bujak@agh.edu.pl

Media społecznościowe
mgr Olga Kuśnieruk

T: 12 617 49 60
T: 885 953 077
E: okusnieruk@agh.edu.pl

Redakcja i popularyzacja nauki

Koordynator sekcji redakcji i popularyzacji nauki
Redakcja strony internetowej, popularyzacja nauki
mgr Weronika Legut

T: 12 617 49 38
E: szewczyk@agh.edu.pl

Webmaster / Strona internetowa

mgr inż. Maciej Tomczyk

T: 12 617 48 97
E: mtomczyk@agh.edu.pl

Publikacje

mgr Marianna Cielecka

T: 12 617 56 52  
E: cielecka@agh.edu.pl

Popularyzacja nauki
lic. Piotr Włodarczyk

T: 12 617 56 50  
E: piwlod@agh.edu.pl

Popularyzacja nauki
lic. Michał Ciesielka

T: 12 617 56 51  
E: ceselka@agh.edu.pl

Komunikacja wewnętrzna

Koordynator sekcji ds. komunikacji wewnętrznej 
Redakcja strony internetowej
mgr Katarzyna Wrzoszczyk

T: 12 617 35 41
E: katwrz@agh.edu.pl

Redakcja Biuletynu AGH
mgr Ilona Kolczyńska

Redakcja Biuletynu AGH, Vivat Academia
mgr inż. Zbigniew Sulima

T: 12 617 34 49
E: vivat@agh.edu.pl

Projekty promocyjne i organizacja wydarzeń

Kontakt ogólny

Koordynator sekcji ds. projektów promocyjnych i organizacji wydarzeń
Grafika, SIW AGH, organizacja wydarzeń
mgr inż. Anna Hwedyk

T: 12 617 45 71
E: hwedyk@agh.edu.pl

Materiały promocyjne, organizacja wydarzeń
mgr inż. Paweł Oleksik

T: 12 617 48 58
E: poleksik@agh.edu.pl

Sklep Internetowy AGH
mgr Magdalena Szklanowska

T: 12 617 49 76

E: mszklan@agh.edu.pl

Projekty multimedialne
mgr inż. Wojciech Wojciechowski

Analizy, rankingi, patronaty rektora
mgr Agnieszka Kołpak

T: 12 617 39 47
E: kolpak@agh.edu.pl

Kontakt z Absolwentami
mgr Agata Ziomek

T: 12 617 46 91

E: ziomek@agh.edu.pl