Kontakt

mgr inż. Barbara Jezierska
Kierownik Działu

T: 12 617 31 91
E: jezierska@agh.edu.pl

mgr Marianna Cielecka

redakcja strony internetowej AGH, wydawnictwa informacyjne o AGH

T: 12 617 49 38  
E: cielecka@agh.edu.pl

mgr inż. Anna Hwedyk
reklama, materiały graficzne,
System Identyfikacji Wizualnej AGH,
organizacja imprez ogólnouczelnianych

T: 12 617 45 71
E: hwedyk@agh.edu.pl

mgr Agnieszka Kołpak
rankingi krajowe i zagraniczne,
organizacja imprez ogólnouczelnianych

T: 12 617 39 47
E: kolpak@agh.edu.pl

mgr Sylwia Nessler
(dłuższa nieobecność w pracy)

T: 12 617 46 91

E: snessler@agh.edu.pl

mgr inż. Paweł Oleksik
dystrybucja materiałów informacyjnych i promocyjnych, gadżety AGH, organizacja imprez ogólnouczelnianych, obsługa informatyczna sali konferencyjnej rektoratu

T: 12 617 48 58
E: poleksik@agh.edu.pl

 

 

mgr inż. Zbigniew Sulima

redakcja Biuletynu AGH

bud. A-0, wysoki parter, pok. 16
T: 12 617 34 49
E: biuletyn@agh.edu.pl

mgr Weronika Szewczyk
redakcja strony internetowej AGH, wydawnictwa informacyjne o AGH,
AGH Junior
(dłuższa nieobecność w pracy)

T: 12 617 49 38
E: szewczyk@agh.edu.pl

mgr Magdalena Szklanowska

Sklep Internetowy AGH,
Akademia AGH Junior

T: 12 617 49 76

E: mszklan@agh.edu.pl

mgr inż. Maciej Tomczyk

obsługa i redakcja strony internetowej AGH oraz strony internetowej dla kandydatów, materiały graficzne 

T: 12 617 48 97
E: mtomczyk@agh.edu.pl

mgr Katarzyna Wrzoszczyk
redakcja strony internetowej AGH, wydawnictwa informacyjne o AGH,
Akademia AGH Junior

T: 12 617 35 41
E: katwrz@agh.edu.pl

mgr Agata Ziomek

realizacja materiałów promocyjnych, organizacja imprez ogólnouczelnianych

 

T: 12 617 46 91

E: ziomek@agh.edu.pl