Media społecznościowe AGH

Gromadzimy kilkudziesięciotysięczną społeczność AGH na kilku platformach społecznościowych: Facebook’u, Instagramie, Twitterze, LinkedInie, YouTubie.

 

Co jest dla nas ważne?

Społeczność

Codzienne życie uczelni to przede wszystkim ludzie. To studenci i ich niezwykłe projekty, wykładowcy ze swoimi pasjami i osiągnięciami, a także absolwenci, których więź z uczelnią jest wciąż żywa. Social media AGH mają ludzką twarz - lubimy pokazywać, jak wiele inspirujących osób uczy się i pracuje w naszej uczelni.

Nauka

AGH to Uniwersytet Przyszłości - dlatego przy każdej okazji popularyzujemy naukowe osiągnięcia naszych studentów i pracowników. Nieważne, czy chodzi o międzynarodowe projekty na dużą skalę czy o kreatywne prace dyplomowe - udowadniamy, że nauka jest fascynująca i otacza nas na co dzień.

Miejsca

Kampus AGH to miasto w mieście. Ciągle się zmienia i ewoluuje, traktujemy go jako nasz wspólny dom, o który dbamy. Budynki, zieleń i rozwijająca się infrastruktura - nic nie umknie naszej uwadze, gdyż znamy kampus jak własną kieszeń!

Relacje

Media społecznościowe AGH nie istniałyby, gdyby nie aktywny udział naszych odbiorców w ich tworzeniu. Masz jakieś ciekawe zdjęcie, film bądź historię związaną z uczelnią? Podziel się tym z nami! Istnieje duża szansa, że temat nas zainteresuje i opublikujemy go w jednym z naszych kanałów.

 

Jeśli chcecie nas o czymś poinformować, a temat wydaje się interesujący i warto, żeby dowiedzieli się o nim inni, zapraszamy do kontaktu: media@agh.edu.pl